BMW Mobile Care

BMW MOBILĀ GARANTIJA VISĀ EIROPĀ.

Atbalsts ārkārtas situācijās 24h diennaktī. Tuvumā pat tad, kad esat tālu prom: BMW Mobile Care palīdz Jums visā Eiropā.

BMW nosaka standartus – gan servisam, gan automašīnām un motocikliem. BMW Mobile Care programma izveidota īpaši Jums un Jūsu BMW, lai nodrošinātu augsta standarta pakalpojumus tādā maz ticamā gadījumā, kā salūšana – plašs mobilitātes pakalpojumu klāsts, kas pieejams visā Eiropā.

Visiem jauno BMW automašīnu un BMW motociklu īpašniekiem ir tiesības uz BMW Mobile Care plašo servisa pakalpojuma klāstu 3 gadus kopš sākotnējā reģistrācijas datuma, ja transporta līdzeklis iegādāts pie kāda no BMW oficiālajiem pārstāvjiem.**

Visiem jauno BMW automašīnu un BMW motociklu īpašniekiem pēc 3 gadu sasniegšanas ir tiesības pagarināt BMW Mobile Care par 12 mēnešiem, ja viņi veikuši apkopes pie oficiāla dīlera. BMW Mobile Care pieejams līdz 10 gadu termiņam un bez nobraukuma ierobežojuma.

Visiem BMW īpašniekiem, kas veic apkopi Inchcape BMW oficiālajā servisā, tiek piedāvāta bezmaksas evakuācija salūšanas gadījumā viena gada garumā no pēdējās apkopes brīža.

BMW MOBILĀ GARANTIJA VISĀ EIROPĀ. RĪCĪBA SALŪŠANAS GADĪJUMĀ.

Ja BMW transportlīdzeklis ir salūzis, vienmēr sazinieties ar Mobile Care auto palīdzības dienestu:

 

Latvijā: +371 800 06 464
Ārpus Latvijas: +371 678 19 729

 

  • Pirms zvanāt, sagatavojiet automašīnas / motocikla dokumentus.
  • Norādiet precīzu savu atrašanās vietu un, ja zināms, salūšanas iemeslus vai pazīmes, kā arī tālruņa numuru, pa kuru Jūs var sazvanīt.
  • Par visu turpmāko parūpēsies BMW Mobile Care autopalīdzības dienests.

Visiem BMW īpašniekiem, kas veic apkopi Inchcape BMW oficiālajā servisā, tiek piedāvāta bezmaksas evakuācija salūšanas gadījumā viena gada garumā no pēdējās apkopes brīža.

Image to show when loading process