BMW MOTORRAD SERVISS

BMW Motorrad eļļas maiņa

Motocikla svarīgākā detaļa ir dzinējs. Ar eļļas maiņas piedāvājumu Oil Service jūsu spēkrats saņem tikai pašu labāko. Vienreizējā fiksētā maksa neattiecas vienkārši uz parastu eļļas maiņu, jo oriģinālā ADVANTEC BMW motoreļļa nudien nav nekas parasts. Tā ir izstrādāta tieši augstās veiktspējas BMW Motorrad dzinējiem. Lai jūs varētu vienkārši braukt.

BMW Motorrad servisa pakalpojums

Jūs vēlaties braukt. Tikai braukt. Un mēs parūpēsimies par pārējo. Ar servisa apkopes pakalpojumu Inclusive Service viss ir iekļauts vienreizējā fiksētā maksā. Tas atmaksājas un garantē ilgstošu kvalitatīvu sniegumu. Jo mēs izmantojam tikai oriģinālās BMW Motorrad detaļas un oriģinālo ADVANTEC BMW motoreļļu. Lai nekas netraucētu jūsu nākamajā piedzīvojumā.

BMW Motorrad papildu servisa pakalpojumi

Uzmanību, gatavību, starts: ar papildu servisa pakalpojumu piedāvājumu Inclusive Service Plus jums ne par ko nav jāraizējas. Vienreizējā fiksētā maksa sedz visas apkopes un standarta nolietojuma radītās izmaksas. Mēs izmantojam tikai oriģinālās BMW Motorrad detaļas un oriģinālo ADVANTEC BMW motoreļļu. Tāpēc jūsu motocikls vienmēr būs savā oriģinālajā stāvoklī un gatavs ceļam. Neatkarīgi no tā, ko esat ieplānojuši.

BMW Motorrad paplašinātās garantijas piedāvājums

Jūs varat paļauties uz BMW Motorrad kvalitāti, cik vien ilgi vēlaties. Pēc jūsu pieprasījuma mēs varam pagarināt garantijas termiņu līdz pieciem gadiem. Ja šajā laikā gadīsies kāda ķibele, kāds no mūsu sadarbības partneriem to salabos bez maksas. Neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā atrodaties. Jo mēs vēlamies, lai jūs visu uzmanību varētu veltīt tikai vienam: savam nākamajam piedzīvojumam.

BMW Motorrad bremžu apkope

Nekad nevar zināt, kas gaida aiz nākamā stūra. Tāpēc bremzēm vienmēr jābūt vislabākajā kārtībā. Mūsu profesionālie mehāniķi pārbaudīs katru bremžu sistēmas niansi. Lai jūs varētu pilnībā paļauties uz savu motociklu. Un viss vienmēr būtu darba kārtībā. Lai kas arī notiktu.

BMW Motorrad akumulatora apkope

Pēc garas ziemas vai vairāku nedēļu pārtraukuma elektrības pārrāvumi parasti rodas visnepiemērotākajā brīdī. Tāpēc mūsu meistari rūpīgi pārbauda jūsu akumulatoru un vajadzības gadījumā to nomaina. Lai jūsu motocikls vienmēr būtu gatavs ceļam. Bez šaubīšanās vai varbūtības.

BMW Motorrad gaisa filtra apkope

Mūsu mehāniķi zina, ka tikai brīvi elpojošs dzinējs spēj nodrošināt optimālu sniegumu. Tāpēc mēs laikus nomainām dzinēja gaisa filtru. Oriģinālās BMW Motorrad detaļas paildzina dzinēja darbmūžu un nodrošina patīkamu braukšanu. Vienmēr. Neatkarīgi no tā, vai

BMW Motorrad garantijas termiņa beigu pārbaude

Reti kas spēj nokaitināt tik ļoti kā bojājums, kas tiek pamanīts pārāk vēlu. Tāpēc mēs ar jums sazināsimies neilgi pirms garantijas termiņa beigām, lai varētu rūpīgi pārbaudīt jūsu motociklu. Bez maksas. Šādi jūs iegūstat maksimālo vērtību no ieguldītajiem līdzekļiem un drošību, ļaujot jums pilnībā pievērsties tikai vienam – nākamajam pagriezienam.

BMW Motorrad aizdedzes sveču apkope

Dzinējs nav paredzēts eksperimentiem. Tāpēc mūsu mehāniķi izmanto tikai oriģinālās BMW Motorrad aizdedzes sveces. Optimālas darbības un samazināta patēriņa dēļ jebkādos apstākļos. Jūsu nākamais ceļojums jau gaida.

BMW Motorrad pirmssezonas pārbaude

Uz gada pirmo izbraukumu visam jābūt perfektā stāvoklī. Pilnīgi visam. Tāpēc pavasara pārbaudes laikā mēs pārliecināmies, vai viss darbojas nevainojami. Tas tiek darīts, ievērojot stingras BMW vadlīnijas un izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģijas. Mūsu pieredzējušie mehāniķi ļaus jums bez bēdu izbaudīt jauno sezonu. Gatavs ceļam. Lai arī kas jums būtu padomā.

Uzziniet vairāk par piedāvājumu, sazinoties ar BMW Inchcape speciālistiem:

Aicinām apmeklēt BMW autorizēto servisu Dārzciema ielā 64a, Rīgā.

Image to show when loading process