BMW TEHNISKĀ STĀVOKĻA PĀRBAUDE

KOMPLEKSĀ PĀRBAUDE UN BMW SERVICE VIDEO

Veicot Jūsu BMW apkopi Inchcape BMW servisā, piedāvājam veikt BEZMAKSAS komplekso automobiļu pārbaudi jeb BMW Visual Health Check (VHC) kā arī vērot savas automašīnas tehnisko apskati, izmantojot mūsu jauno rīku – BMW Service Video.

Uzziniet vairāk par piedāvājumu, sazinoties ar BMW Inchcape speciālistiem:

Aicinām apmeklēt BMW autosalonu Dārzciema ielā 64a, Rīgā.

KAS IR BMW VISUAL HEALTH CHECK (VHC)?

 

Visual Health Check (VHC) ir BMW automobiļu vizuālā 49 punktu pārbaude Inchcape BMW oficiālajā servisā. Mūsu speciālisti pārbauda Jūsu auto galvenos mezglus, lai laikus varētu fiksēt un novērst paredzamos bojājumus. Tā ietver profesionālu BEZMAKSAS slēdzienu gan par to, vai Jūsu automobiļa svarīgākās detaļas un mezgli ir darba kārtībā, kā arī informē Jūs, ja tomēr ir kādas problēmas, kas ir jānovērš tagad vai pārskatāmā nākotnē. Mūsu servisa eksperti par to informēs un ieteiks Jums risinājumus.

 

Visual Health Check pārbaudes laikā meistari novērtē Jūsu auto mezglus un atzīmē tos īpašā anketā, norādot konkrētā mezgla stāvokli:

 

Visual Health Check pārbaude ietver galvenos auto mezglus:

Vai Jūs zināt visu par savu automašīnu?

Vērojiet savas automašīnas tehnisko apskati, izmantojot mūsu jauno rīku – BMW Service Video. Atstājiet savu BMW mūsu servisā, un Jūs saņemsiet ziņojumu ar video par Jūsu automašīnas pārbaudi, tās stāvokļa aprakstu un skaidru pakalpojumu izmaksu tāmi. Viss, kas Jums jādara, ir jāatzīmē un jāapstiprina remontdarbu apjoms īpašā panelī, lai mēs nekavējoties varētu sākt darbu.

 

1. Servisa apmeklējums – piesakiet servisa apmeklējumu un atstājiet savu automašīnu servisā.

2. Video ieraksts – mūsu servisa tehniķis veiks Jūsu automašīnas pārbaudes videoierakstu.

3. Paziņojums – Jūs saņemsiet īsziņu vai e-pastu ar saiti uz īpašu paneli.

4. BMW Service Video – apskatieties videoklipu un automašīnas tehniskā stāvokļa aprakstu.

5. Kopsavilkums – uzziniet par izmaksām un remonta steidzamību, aplūkojot krāsu kodu.

6. Autorizācija – apstipriniet remontdarbu apjomu un izmaksas pieteikuma vietnē.

 

Visiem BMW īpašniekiem, kas veic apkopi Inchcape BMW oficiālajā servisā, tiek piedāvāta bezmaksas evakuācija salūšanas gadījumā viena gada garumā no pēdējās apkopes brīža.

Image to show when loading process