GARDX CX² CERAMIC AUTOMOBIĻA VIRSMAS AIZSARDZĪBAS PĀRKLĀJUMS

GARDX CX2 CERAMIC AUTOMOBIĻA VIRSMAS AIZSARDZĪBAS PĀRKLĀJUMS

 

GardX CX2  - izveido augstas izturības aizsargājošu pārklājumu pāri esošajam pārklājumam un pasargā automobiļa virsmas no apkārtējās vides ietekmes, sniedzot izturīgu, spīdīgu pārklājumu, kas savu izskatu saglabā pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm. 

Ar CX2 automobili pulēt vairs nevajadzēs!


Šodienas skarbajā vidē Jūsu automašīnas ārējais krāsojums tiek pakļauts dažādiem sārņiem, bet nejauši izlijis šķidrums var sabojāt automašīnas interjeru. Koku sula, UV stari, mazgāšanas līdzekļi, skābais lietus, parasta virsmas erozija nozīmē to, ka Jūsu transportlīdzeklim nepieciešama aizsardzība, ja vēlaties automašīnai saglabāt izskatu, kāds tas bija iegādes brīdī.

Apdraudēts nav tikai ārējais krāsojums. Jūsu, Jūsu ģimenes un mājdzīvnieku automašīnā ienestie netīrumi nozīmē, ka arī automašīnas salons var tikt aptraipīts.

PRIEKŠROCĪBAS:

  • Aizsargā automobiļa virsmas krāsojumu un interjeru;
  • Saglabā sākotnējo izskatu pēc katras mazgāšanas reizes;
  • Uzlabo redzamību un drošību sliktos braukšanas apstākļos;
  • Sniedz virsmas pārklājumam 2 gadu garantiju (garantijas termiņa ietvaros iespējama bezmaksas pārklājuma atjaunošana);
  • Paildzina automašīnas vērtību tās turpmākas pārdošanas gadījumā.

GardX CX2 Ceramic sistēmas īpašā cena: 490.00 EUR (pilnā cena – 900.00 EUR)

Cena norādīta, iesk. PVN. Pirms GardX produktu uzklāšanas pārbaudīsim Jūsu automobiļa stāvokli un nepieciešamības gadījumā veiksim šos darbus: virsbūves mazgāšana, bituma traipu noņemšana, virsbūves pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana. Šo darbu izmaksas var papildus sastādīt līdz 250 EUR, iesk. PVN.

 

 

 

 

Image to show when loading process