MŪSU KOMANDA

ADRESE UN DARBA LAIKS

Inchcape Motors Latvia, SIA

Salona adrese:

Dārzciema iela 64A, Rīga, LV 1073, Latvija

67828600

bmw@inchcape.lv

Pārdošana

Pirmdiena – piektdiena: 09.00 – 19.00
Sestdiena: 10.00 – 16.00
Svētdiena: slēgts

Serviss

Telefons: 67828602
E-pasts: serviss@bmw.lv
Saziņas forma: Spied šeit

Pirmdiena – piektdiena: 9.00 – 18.00
Sestdiena: slēgts
Svētdiena: slēgts

Rezervas daļas un aksesuāri

Telefons: 67828603
E-pasts: detalas@bmw.lv
Saziņas forma: Spied šeit

Aicinām veikt pasūtījumu un uzdot jautājumus, rakstot uz mūsu e-pastu vai WhatsApp, norādot automašīnas šasijas numuru.

Pirmdiena – piektdiena: 9.00 – 18.00
Sestdiena: slēgts
Svētdiena: slēgts

Administrācija

person

Andris Ustups

Autosalona vadītājs

+371 67828600

andris.ustups@inchcape.lv

person

Zane Zariņa

BMW tirdzniecības vadītāja

+371 67828600

zane.zarina@bmw.lv

person

Māris Lazdāns

Pēcpārdošanas vadītājs

+371 67828600

maris.lazdans@inchcape.lv

Jaunu auto pārdošanas nodaļa

person

Raitis Rudzājs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 29873334

raitis.rudzajs@bmw.lv

person

Mārtiņš Tomševics

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 29423392

martins.tomsevics@bmw.lv

person

Kaspars Bergholcs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+371 29128778

kaspars.bergholcs@bmw.lv

person

Roberts Veismanis

Korporatīvo darījumu vadītājs

+371 20237551

roberts.veismanis@inchcape.lv

person

Artūrs Makarejevs

Automobiļu tirdzniecības konsultants

+37126096280

arturs.makarejevs@inchcape.lv

person

Ērika Pustovita

Vecākā klientu apkalpošanas speciāliste

+371 67828600

office@inchcape.lv

person

Kitija Barvika

Klientu apkalpošanas speciāliste

+371 67828600

office@inchcape.lv

person

Kitija Vītola

Klientu apkalpošanas speciāliste

+371 67828600

office@inchcape.lv

Finanšu un līzinga nodaļa

person

Alīna Jakovļeva

Apdrošināšanas un līzinga speciāliste

+371 67828600

alina.jakovleva@bmw.lv

person

Evelīna Raznača

Apdrošināšanas un līzinga speciāliste

+371 67828600

evelina.raznaca@inchcape.lv

Rezerves daļu nodaļa

person

Edgars Semeiks

Rezerves daļu vairumtirdzniecības speciālists

+371 67828600

edgars.semeiks@bmw.lv

person

Montis Granauskis

Rezerves daļu tirdzniecības konsultants

+371 67828600

montis.granauskis@inchcape.lv

Servisa nodaļa

person

Kārlis Baklāns

Servisa meistars-pieņēmējs

+371 67828600

karlis.baklans@bmw.lv

person

Dairis Jockevičs

Servisa meistars-pieņēmējs

371 67828600

dairis.jockevics@bmw.lv

person

Artjoms Kohvs

Servisa meistars-pieņēmējs

+371 67828600

artjoms.kohvs@bmw.lv

person

Eduards Tomsons

Servisa meistars-pieņēmējs

+371 67828600

eduards.tomsons@bmw.lv

person

Vladislavs Jacenko

Servisa meistars-pieņēmējs

+371 67828600

vladislavs.jacenko@bmw.lv

person

Normunds Pētersons

Servisa meistars-pieņēmējs

+371 67828600

normunds.petersons@bmw.lv

person

Kristaps Ķimenietis

Rezerves daļu tirdzniecības konsultants

+371 67828600

kristaps.kimenietis@bmw.lv

Virsbūves remonta nodaļa

person

Kristaps Krapsis

Virsbūves remonta meistars - pieņēmējs

+371 67828600

kristaps.krapsis@inchcape.lv

person

Raivis Riže

Virsbūves remonta meistars - pieņēmējs

+371 67828600

raivis.rize@inchcape.lv

Image to show when loading process