BMW MOTORRAD SERVISS – DROŠĪBA, PIEREDZE UN KVALITĀTE JAU VAIRĀK NEKĀ 15 GADUS

Pavasaris ir klāt un tas nozīmē, ka nupat startē arī 2022. gada moto sezona. Jau vairāk kā 15 gadus BMW Motorrad Latvija rūpējas par to, lai jūs un jūsu BMW motocikls būtu gatavi vasaras sezonai uz visiem 100%.

BMW Motorrad Latvija jau piecus gadus atrodas Dārzciema ielā 64a, 3. stāvā, kur iespējams izvēlēties un iegādāties savu sapņu motociklu, kā arī aprīkot to ar dažādiem aksesuāriem. Šeit ir arī plašs apģērbu klāsts ikdienas lietošanai, kā arī aprīkojums drošai un ērtai braukšanai ar motociklu.

Straujā sezonas tuvošanās nozīmē, ka ir jāsagatavo arī jūsu BMW motocikls. Tāpēc šoreiz pastāstīsim, kāpēc pirms sezonas apkope jāuztic tieši autorizētajiem BMW Motorrad Latvija servisa speciālistiem. Apskatīsim, ar ko ražotāja oficiālais serviss ir īpašs un kādas ir tā galvenās priekšrocības.

 

Pirmais un galvenais punkts – BMW Motorrad oficiālais serviss nozīmē kvalitāti. Neatkarīgi no tā, vai veicat motocikla pārbaudi, apkopi vai remontu, jūs vienmēr varat paļauties uz mūsu servisa mehāniķu pieredzi. Par jūsu spēkratu rūpēsies speciāli apmācīti mehāniķi ar daudzu gadu pieredzi, kas īpaši BMW Motorrad atvēlētā un aprīkotā servisa zonā strādā tikai ar BMW motocikliem. Vēl viens būtisks kvalitātes aspekts – tiek izmantotas tikai oriģinālās BMW Motorrad detaļas, kas izstrādātas un ražotas atbilstoši augstākajām BMW Motorrad prasībām.

Uz gada pirmo izbraucienu visam jābūt perfektā stāvoklī, tādēļ, ievērojot stingras BMW Motorrad vadlīnijas un izmantojot jaunākās tehnoloģijas, pieredzējušie meistari jūsu motociklu rūpīgi pārbaudīs un sagatavos jaunajai sezonai. Pats galvenais motocikla elements jeb tā sirds ir dzinējs tādēļ BMW Motorrad Latvija servisā tiek izmantota tikai oriģinālā ADVANTEC BMW motoreļļa, kas izstrādāta tieši augstās veiktspējas BMW Motorrad dzinējiem.

BMW Motorrad Latvija serviss
BMW Motorrad Latvija pēc ziemas servissa pārbaude

Tikpat būtiska un drošībai vitāli svarīga ir bremžu sistēma. Braucot ar motociklu, nekad nevar zināt, kas sagaida aiz nākamā stūra, tādēļ bremzēm vienmēr jābūt vislabākajā kārtībā. Profesionālie un pieredzējušie mehāniķi pārbaudīs katru bremžu sistēmas niansi, lai jūs vienmēr varētu paļauties uz savu motociklu. Tiek pārbaudīti pilnīgi visi motocikla mezgli, to skaitā arī elektrosistēma. Pēc garas ziemas elektrības pārrāvumi mēdz rasties visnepiemērotākajos brīžos, tāpēc mūsu meistari pārbauda motocikla akumulatoru un vajadzības gadījumā to nomaina.

Veic savu pirms sezonas apkopi un pārbaudi laicīgi, lai motocikls būtu gatavs pirmajiem pavasara saules stariem un piedzīvojumiem.

Negaidi rindā un piesakies servisa apmeklējumam – +371 67828600, office@inchcape.lv vai www.bmw-motorrad.lv!

Image to show when loading process