Maksimāla braukšanas dinamika ar ekskluzīvu dizainu — jaunie BMW X5 M un BMW X6 M Competition

BMW ir uzsācis savu augstas veiktspējas automobiļu pilnveidošanu luksusa segmentos, veicot plašas modifikācijas modeļu veiktspējā, pieejamībā un digitalizācijā. Jauno BMW X5 M Competition un BMW X6 M Competition modeļu piedziņas sistēmas modernizācija un elektrifikācija nodrošina vēl efektīvāku jaudas padevi. Digitālās tehnoloģijas ne tikai optimizē vadību un darbību, bet arī nodrošina jaunus sasniegumus automatizētās braukšanas un automobiļa novietošanas sistēmu jomā.

Jauno BMW X5 M Competition un BMW X6 M Competition modeļu nodrošina vēl efektīvāku jaudas padevi.
BMW X5 M Competition un BMW X6 M Competition modeļos uzstādītā jaunākās paaudzes piedziņas tehnoloģija - 48 V

Augstāka un drošāka veiktspēja

BMW X5 M Competition un BMW X6 M Competition modeļos uzstādītā jaunākās paaudzes piedziņas tehnoloģija iezīmē 48 V tehnoloģijas debiju zīmola augstas veiktspējas modeļos. Astoņu pakāpju M Steptronic pārnesumkārbas kompaktajā korpusā integrētais elektromotors nodrošina 200 Nm griezes momentu. M TwinPower Turbo V8 dzinējs apvienojumā ar 48 V tehnoloģiju nodrošina vēl precīzāku jaudas pārnesi un paaugstina M automobiļu veiktspējas īpašības līdz vēl aizraujošākam līmenim kā iepriekš. Abu modeļu uzlabotās versijas paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h sasniedz 3,9 sekundēs.

Jaudīgo M Competition modeļu veiktspējas pieredzi papildina jaunā M xDrive pilnpiedziņas sistēmas versija, kas sadarbojas ar aktīvo M diferenciāli uz aizmugurējās ass un pirmo reizi darbojas vienoti ar riteņu izslīdēšanas ierobežošanu. Tas nodrošina vēl ātrāku un precīzāku reakciju uz izmaiņām braukšanas situācijā, kā arī labāku saķeri. M iestatījumu izvēlnē iespējams pārslēgt standarta pilnpiedziņas iestatījumu uz 4WD sporta režīmu, kas ļauj veikt kontrolētus drifta manevrus.

M Competition modeļu veiktspējas pieredzi papildina jaunā M xDrive pilnpiedziņas sistēmas versija
BMW X5 M Competition un BMW X6 M Competition pilnveidota virsbūves struktūra un šasijas stiprinājumi

Pilnveidota virsbūves struktūra un šasijas stiprinājumi veido īpaši stingru konstrukciju, kas garantē to, ka abi modeļi darbojas ar M modeļiem raksturīgo dinamiku, veiklību un precizitāti, vienlaicīgi saglabājot augstu drošības līmeni. 

Vēl vairāk uzmanību piesaistošu elementu

Modernizēto modeļu eksterjera dizainā dominē sportiska dominance un ekstravaganta vizuālā attieksme. Abiem modeļiem tagad ir jauni matricas LED priekšējie lukturi ar adaptīvo vadību un BMW Selective Beam neapžilbinošām tālajām gaismām. BMW X5 M Competition aizmugurējiem lukturiem un bremžu signāllukturiem tagad izmantoti x-veida optiskās šķiedras gaismas vadotnes elementi, kas aizmugurē rada vēl vienu uzmanību piesaistošu elementu. Uzlabotajām modeļu versijām ārējo spoguļu vāciņi un BMW M raksturīgais aizmugurējais spoileris pēc izvēles tagad ir pieejami arī no oglekļa. Abu modeļu sportisko raksturu papildina M modeļiem raksturīgie dubultie izpūtēji. 

BMW X5 M Competition un BMW X6 M Competition modeļiem tagad ir jauni matricas LED priekšējie lukturi
BMW X5 M Competition un BMW X6 M Competition interjera atjauninājums

BMW X5 M Competition un BMW X6 M Competition interjera dizaina atjauninājumu pamatā ir BMW izliektais ekrāns, ko veido 12,3 collu informācijas ekrāns aiz stūres rata un 14,9 collu vadības ekrāns. Vadības ekrāns ļauj digitāli kontrolēt daudzas funkcijas, tādējādi ievērojami samazinot pogu skaitu vadības panelī, turklāt informācijas ekrāns sniedz iespēju ātri un viegli nolasīt informāciju pat sarežģītās braukšanas situācijās. Interjera dizainu papildina arī tādi jauninājumi kā M daudzfunkciju sēdekļi, Merino ādas apdare un Harman Kardon Surround skaņas sistēma. Modernizētās versijas automobiļus iespējams papildināt arī ar BMW M Performance Parts detaļām, lai piešķirtu tam maksimāli sportisku raksturu.

Paplašināts autovadītāja palīgsistēmu un vadības sistēmu klāsts

BMW X5 M un BMW X6 M Competition komfortu un drošību vēl vairāk uzlabo plašāks automatizētās braukšanas un novietošanas sistēmu klāsts. Paplašinātās standarta priekšējās sadursmes brīdinājuma sistēmas funkcijas sniedz iespēju samazināt sadursmes risku ar velosipēdistiem, gājējiem un pretimbraucošiem transportlīdzekļu vadītājiem. Papildus iekļautas arī tādas funkcijas, kā automātiskais ātruma ierobežošanas palīgs, izbraukšanas brīdinājuma funkcija, aktīvā navigācija, maršruta ātruma kontrole, avārijas apstāšanās un joslu maiņas un apvienošanās asistents. 

Uzlabota BMW X5 M Competition un BMW X6 M Competition drošība un komforts
M vadības koncepcija ietver Setup pogu

Īpašā M vadības koncepcija ietver Setup pogu, kas nodrošina tiešu piekļuvi motora, šasijas, stūres, bremžu sistēmas un M xDrive iestatījumu iespējām. Autovadītāji individuāli var pielāgot savām personiskajām vajadzībām displejos redzamā satura apjomu, kā arī autovadītāja palīgsistēmas funkcionalitātes līmeni. Nospiežot M režīma pogu uz centrālās konsoles, autovadītājam ir iespēja izvēlēties starp ROAD, SPORT un TRACK braukšanas iestatījumiem.

 

Papildaprīkojumā pieejamā BMW Digital Key Plus ļauj klientiem bloķēt un atbloķēt automobili, izmantojot saderīgus viedtālruņus ar iOS vai Android operētājsistēmu, kas darbojas ar ultraplatjoslas tehnoloģijas palīdzību. Ir pieejama arī optimizēta viedtālruņu integrācija, personalizēta BMW ID funkcionalitāte un personīgā eSIM karte, kas paredzēta 5G mobilajām tehnoloģijām.

Image to show when loading process