BMW PĀRSTĀVIS PIEŠĶIR ŠĀDAS GARANTIJAS:

VISPĀRĒJA JAUNA AUTOMOBIĻA GARANTIJA

 

Automašīnas garantija - 2 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Caurrūsēšanas garantija - 12 gadi

Krāsas garantija - 3 gadi

Garantija jaunam BMW automobilim ir BMW klienta priekšrocību pakete, kuras ietvaros tiek atlīdzināti BMW produktu nepilnību izdevumi. Jaunas BMW automašīnas garantija nesedz netiešās izmaksas, kas radušās kļūdas dēļ, piemēram, zaudēts laiks un pūles. Iespējams, kļūdas radītās netiešās izmaksas tiks kompensētas automobiļa īpašnieka brīvprātīgās apdrošināšanas vai cita BMW servisa produkta (piemēram, BMW Mobile Care Mobility Service) ietvaros.

Garantija jaunam BMW automobilim ir spēkā arī ārzemēs. Autorizētie BMW izplatītāji un autorizētais BMW servisa tīkls (BMW servisa vietas) apkalpo BMW gandrīz visā pasaulē. Ierasti defektu gadījumos BMW klientam nav jāmaksā par remontdarbiem, kas veikti garantijas ietvaros autorizētā BMW servisā ārvalstīs. Izņēmuma gadījumos gan iespējams, ka BMW klientam var lūgt segt izdevumus par remontdarbiem ārvalstīs tieši remontdarbu veicējam. Šādā gadījumā pirms remonta sazinieties ar sava auto pārdevēju un vienojieties par garantijas remonta pēcapmaksu. Saglabājiet visus rēķinus un kvītis. Jūsu automašīnas pārdevējs pēc iespējas ātrāk noorganizēs radušo remonta izdevumu atmaksu.

VIRSBŪVES KRĀSAS GARANTIJA

BMW automobiļu krāsas garantija sedz virsbūves krāsojuma bojājumus, kas radušies ražošanas vai materiāla defekta gadījumos. Krāsas garantija neattiecas uz atsevišķām virsbūves daļām, piemēram, līstes, jumta reliņiem vai sānu spoguļiem. Krāsas garantija ir spēkā trīs (3) gadus no automobiļa pirmās reģistrācijas datuma, pirmās nodošanas ekspluatācijā dienas vai automobiļa nodošanas pircējam atkarībā no tā, kurš no augstāk minētajiem datumiem ir agrākais.

Krāsas garantija nesedz bojājumus, kas radušies rezultātā:

  • neievērojot krāsas virsmas pareizu kopšanu un tīrīšanu.
  • no ārējiem vides faktoriem, tādiem kā naftas produkti, skābā lietus, smilšu vētras, krusa, dzīvnieku izkārnījumi u.c.
  • pēc autoavārijas.
  • automašīnu remonta un apkopes metodes, kuras nav apstiprinājis vai ieteicis BMW.
  • rezerves daļas, kas neatbilst BMW kvalitātes prasībām.
  • automobiļa modifikācijas, ko nav apstiprinājis vai ieteicis BMW.

CAURRŪSĒŠANAS GARANTIJA.

Caurrūsēšanas garantija attiecas uz visu automobiļa  virsbūvi, neskaitot transportēšanā radušos defektus. Garantija neattiecas arī uz tādām detaļām kā, piemēram, uzlikām un jumta sliedēm. Nosacījumi, kas jāievēro nezaudējot attiecīgo garantiju:

Image to show when loading process